מכונת תיוג פינת קופסאות קרטון אוטומטית

מכונת תיוג פינת קופסאות קרטון אוטומטית
המכונה נמצאת בשימוש נרחב בקוסמטיקה, מזון, רפואה, כימיקלים יומיומיים, אלקטרוניקה, צעצועים, חומרה, פלסטיקה ותעשיות אחרות, וניתן להחיל אותה על תיוג מישורים שונים והחלפת מנגנון הציפוי יכולה לענות על תיוג השטח הלא אחיד; ולמכונה יתרונות של יציבות גבוהה, אפקט תיוג טוב, ללא בועות אוויר, ללא קמטים ותיוג מדויק.

פרמטרים של מכונת תיוג
אורך התווית10 מ"מ, 300 מ"מ
רוחב התווית10 מ"מ ~ 150 מ"מ
גליל תווית קוטר חיצוני300 מ"מ ~ 350 מ"מ
רול תווית קוטר פנימי70 מ"מ ~ 75 מ"מ
דיוק± 1 מ"מ
מהירות תווית30 ~ 120 יחידות / דקה
מהירות המסוע5 ~ 25m / min
סוג תווית מתאיםתווית מדבקת דבק (תווית שקופה זמינה)
לחץ אוויר עובד0.4-0.6Mpa
מתח220VAC ± 10 50Hz
כּוֹחַ1500W
מִשׁקָל230 ק"ג
ממד כולל2000 מ"מ × 800 מ"מ × 1500 מ"מ

תכונות עיקריות

1) טווח יישומים רחב, יכול לענות על הצרכים של כל תיוג בקבוק עגול או תיוג בקבוק sqaure, תיוג המעבר בין הבקבוק הוא פשוט, קל להתאמה

2) דיוק התווית הוא טוב, עקיפת התווית מאמצת את מנגנון התיקון, הקלטת אינה חורגת, מיקום התיוג והטיה ניתנים לכוונון, ולכוונון אין זווית מתה.

3) איכות התווית מעולה, אמץ את חגורת הכיסוי האלסטי, התווית שטוחה, ללא קמטים, שפר את איכות האריזה.

4) היישום הוא גמיש, מכונת התיוג מסוג בקבוק סוג מסופקת עם פונקציית הפרדת בקבוקים אוטומטית, ניתן לייצר במכונה אחת, וגם יכולה להיות מחוברת עם קו הייצור.

5) שליטה חכמה, מעקב אוטומטי פוטואלקטרי, ללא תיוג, תיקון אוטומטי לא סטנדרטי וגילוי אוטומטי של תוויות, מניעת דליפה ופסולת תוויות.

6) יציבות גבוהה, הציוד התומך פועל 7 × 24 שעות, מיצובישי PLC, Weinview tochscreen, KEYENCE בקבוק חיישן, Leuze חיישן תווית דיוק גבוה.

7) ההתאמה היא פשוטה, מהירות התיוג, מהירות השינוע ומהירות ההפרדה בין הבקבוק יכולים לממש ויסות מהירות חסר צעד, וההתאמה מתבצעת על פי הדרישה.

8) חזק ועמיד, לאמץ מנגנון התאמת שלושה ברים, לעשות שימוש מלא ביציבות המשולש, כל המכונה מוצקה ועמידה. הוא עשוי נירוסטה מלאה ss304, התואמת את הדרישות לייצור GMP.

אוטומטי-קרטון-קופסא-פינת-תיוג-פרטי מכונה

פרטים

מנגנון הרפיה

הוא משתמש בתווית הגלילה. המנגנון יתפרק כאשר המכונה פועלת.
- יישום התווית: תווית דבק, סרט דבק יבש, קוד פיקוח אלקטרוני, ברקוד וכן הלאה.
- יישום המוצר: מוצרים הנדרשים להצמדת תוויות או סרטים על משטח שטוח וקשת גדול

פונקציית משיכה

זה ימשוך את התווית שתגביר את דיוק התווית. זה פשוט פשוט וקל לתפעול. ויכול למנוע את טיול התוויות.

חיישן

תומך בעבודה ארוכה, ללא זיהוי חם ומדויק, הפעלה פשוטה. זה יחייש את התווית כאשר המכונה פועלת. כך יכול להגביר את הדיוק.

מנגנון כיסוי

התאמה פשוטה, היווצרות סטנדרטית, ללא קמטים, ללא בועות

חומר מכונה

חזק ועמיד, לאמץ מנגנון התאמת שלושה ברים, לעשות שימוש מלא ביציבות המשולש, כל המכונה מוצקה ועמידה. הוא עשוי מנירוסטה מלאה ss304, התואמת את הדרישות לייצור GMP.

רכיבים

יציבות גבוהה, הציוד התומך פועל 7 × 24 שעות, מיצובישי PLC, Weinview tochscreen, חיישן בקבוק KEYENCE, חיישן תווית דיוק גבוה של Leuze.

מדפסת הזרקת דיו

זה יכול להיות מצויד במכונת מדפסת הזרקת דיו, אשר יכולה להדפיס תאריך ייצור ומספר אצווה על הקו, להפחית את תהליך האריזה של הבקבוק ולשפר את יעילות הייצור.

מדפסת סרט

זה יכול להיות מצויד במכונת מדפסת סרט, אשר יכולה להדפיס תאריך ייצור ומספר אצווה על הקו, להפחית את תהליך האריזה של הבקבוק ולשפר את יעילות הייצור.

יישום

זה יכול לשמש לתיוג, קופסאות קרטון, כרטיסים שונים, גיליונות נייר, קופסאות נייר נפרשות, שקיות PE, ספרים וכדומה, וגם ניתן להדביק עם סרטי מגן על פני מוצרים שונים.