עלינו

מכונות VKPAK הממוקמות בשנגחאי, העיר הקדמית בסין, מרכז הכלכלה, הפיננסים, המסחר והספנות הסיני. אנחנו לא רק גאים באיכות הגבוהה של המכונה שלנו, אלא גם בשירות הלקוחות המצוין שלנו. על מנת לספק שירות רכישה יעיל אחד, חברת VKPAK, שהחלה מיצרן מכונות תיוג, השקיעה ושיתפה כמה מפעלים ממכונות מילוי, מכונת מכסה ומכונת אריזה. מהנדסי המחקר והפיתוח שלנו יכולים לייצר פיתרון מקצועי למכונות המותאמות אישית על פי דרישות הלקוח השונות בכל סוגי הענפים כמו מזון ומשקאות, קוסמטיקה, כימיקלים, הדברה, מידע, תקשורת וכו '. נותנים פתרון אריזה מתאים כדי לענות על צרכיך הוא היתרון שלנו ומשימה.

אנו מתמקדים בפתרונות תיוג דביקים עבור כל סוגי הצורות של חבילות. אם מכונות התיוג הדרישות שלך לתהליך הייצור שלך, אנו יכולים לספק פיתרון פשוט או מתאים המתאים ליישומים הספציפיים שלך.

מופע מפעל

אכפת לנו מהביצועים הגבוהים הגבוהים ומשתמשי קצה גבוהים המשתמשים בכישוף. ושמח לחלוק את היתרון הטכנולוגי שלנו עם הלקוחות המוערכים שלנו. בשיתוף פעולה ארוך טווח עם ארגוני konw היטב, למדנו את ניסיון הניהול והטכנולוגיה המתקדמים שלהם וצברנו הרבה שיפור וחדשנות.

VKPAK מבוסס על המגמות וההבנה של ציוד אוטומציה, אמון בחדשנות טכנולוגית, גישה לפיתוח עצמי להתפתחות עצמית המונעת על ידי הביקוש בשוק, הביקוש בשוק מוביל לפיתוח ארוך טווח של הארגון, החברה הייתה טכנולוגיה מובילה , איכות מעולה, שירותים טכניים טובים, בעלי מוניטין טוב ומקבלים תמיכה גדולה על ידי ארגונים מקומיים וזרים. הזמנות של 80% מגיעות ללקוחות קבועים ולהמלצת לקוחות.

התמיכה והסיפוק שלך הם הכיוון וההתאמה של המאמץ שלנו. אנו נראה לכם את כל היתרון, בואו נתבגר יחד. אנו בטוחים שנוכל לעבוד איתך עם עסקים לטווח ארוך וידידותי. בגלל האמון שלך והשירות והמכונה שלנו.

הצוות שלנו